הרחקת יונים מבניינים

השבוע התחלנו בפרויקט חדש במרכז הארץ , התקנת רשתות נגד חדירת יונים בבניין 16 קומות.

מה שיפה ומייחד את הפרויקט הזה , זאת התושייה של הועד והדיירים לבצע רשתות נגד חדירת יונים למסתורי הכביסה ,עוד לפניי האכלוס , זאת אומרת שעדיין לא מתגוררים בבניין .

לאחר סיור במבנה ובדיקת כול האפשרויות בשיתוף פעולה מלא, בין חברת "נדב הרחקת יונים"  לבין הועד והדיירים כיצד לבצע את ההתקנה ,כדיי שהרשת לא תפריע ויזואלית ותשמור על חזות הבניין והאסתטיקה ועדיין תפתור את בעיית היונים .

הוחלט שחברת "נדב הרחקת יונים" תתקין את הרשתות צמוד לסבכות מסתורי הכביסה באמצעות סנפלינג ובכך תיפתר בעיית חדירת היונים למסתורי הכביסה בצורה אחידה לכול המסתורים ברצף.

הרשת המותקנת עשויה מגיד בעובי 0.7 מ"מ של ניילון שקוף חזק ביותר ,גידי הרשת קשורים בקשירות כפולות במרווחים של 5X5 ס"מ ולמעשה היונים לא מצליחות לחדור מבעד לרשת.

מסביב לרשת כמסגרת מותקן כבל פלדה מגולוון בעובי 3 מ"מ ובכול קומה אנחנו קודחים שני ווים מיוחדים מתוצרת גרמניה של חברת "הילתי" ,הווים מצמידים את הרשת בצורה יפה ונקייה לצדי המסתורים, כך שגם ברוחות החזקות שפוקדות אותנו הרשתות מחזיקות מעמד ואינן נקרעות.

ההתקנה מקצועית ברמה גבוה ביותר וכמובן כהרגלנו בקודש אנחנו נותנים אחריות בכתב לחמש שנים ,גם נגד חדירת יונים וגם לטיב החומרים והעבודה.

בקרוב אצלכם...