הרחקת יונים בראשון לציון

יונים יכולות להוות מטרד רציני, הן מבחינת הלכלוך והלשלשת שהן משאירות ומבחינה אסתטית,ברגע בו הן רובצות או מקננות בגגות, באדן החלונות, על המזגן או במסתור הכביסה שלכם והן מבחינת הנזק והסכנה לתחלואה שהן עלולות לגרום. לכן, במידה ותצטרכו מרחיק יונים מקצועי, יעיל, אמין ובעל ניסיון רב בתחום באזור ראשון לציון, כדאי מאוד שתפנו אלינו ל"נדב הרחקת יונים".

 

מרחיקים את היונים בראשון לציון ביעילות

לנו צוות מקצועי ומיומן, שיכול לפתור עבורכם את בעיית מטרד היונים הרובצות או המקננות אצלכם באופן יעיל ומקצועי, עם המיומנות והיכולות המתאימות וכן הכלים המתאימים לפתרון בעיה זו. התקנה של רשתות או דוקרנים מצריכה בדרך כלל עבודה בגובה, אשר עלולה להיות מסוכנת מאוד אם נעשית באופן רשלני. הצוות המיומן שלנו מוסמך בפיקוח משרד התמ"ת לביצוע מיומנות סנפלינג מקצועית במידת הצורך. סגירה של פתחים בגגות רעפים או בקירות חיצוניים, אטימה של מחסנים, סככות או חללים אחרים הינה עבודה שמצריכה הרבה פעמים עבודה מסוג זה. 

 

אנו עושים שימוש בהתקנה של רשתות מסוגים שונים בהתאמה למקום בו הן רובצות וכן בהתקנת דוקרני נירוסטה על משטחים צרים במטרה למנוע רביצה . בדרך זו היונים לא ימצאו יותר את המקום לנוח עבורן .עבודתנו יעילה ומחזיקה לאורך זמן וגם כנגד פגעי מזג האויר. אצלנו תקבלו מענה לגבי כל שאלה ובעיה שתעלו וגם המחירים שאנו מציעים הוגנים.

 

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת לתושבי ראשון לציון - צרו קשר!

 

הרחקת יונים בראשון לציון בעזרת סגירת גגות     הרחקת יונים בראשון לציון בעזרת רשתות     רשתות להרחקת יונים בראשון לציון