הרחקת יונים באשדוד

יונים מעדיפות משטחים צרים ויציבים. לכן הן נוהגות לרבוץ על אדן החלון, על מעקות הכביסה או על המזגן. הנזקים שברביצה של יונים על גגות בתים, משרדים, בתי חולים או כל מבנה הם רבים הן מבחינת המטרד האסתטי מבחינת לכלוך וגם רעש והן מבחינת נזק סניטרי של חיידקים ותחלואה. לכן, במידה ותקלו בבעיה כזו באשדוד רצוי שתפנו אלינו לחברת "נדב הרחקת יונים", על מנת שנסייע לכם בפתרון הבעיה בצורה המקצועית והיעילה ביותר עם הכלים החדשניים ביותר, האיכותיים והאסתטיים ביותר, תוך כדי ייעוץ מקצועי עבורכם ובמחירים הוגנים.

מרחיקים את היונים באשדוד ביעילות

אנו עושים שימוש ברשתות יונים מסוגים שונים, שגורמות להן לחוויה לא נעימה, ברגע שירצו לשבת עליה. הרשתות לא פוגעת ביונים ואינם פוצעות אותן, אך מרחיקות אותן. כמו-כן, אנו יכולים להתקין פסי דוקרנים מסוגים שונים באזורים ממוקדים  אליכם, כמו בעדני חלונות, קורות, מרזבים או מעקים. ישנם סוגים רבים של דוקרנים, שמיועדים להרחקת יונים כמו: דוקרני ברזל מגולוון, דוקרני פלסטיק, דוקרני פח וכו'. דוקרנים יעילים צריכים להיות חזקים ועמידים וכן צפופים, על מנת שלא יאפשרו נחיתה בהם. מספיק שדוקרן אחד יהיה חסר יונה תוכל לזהות זאת ולנחות עליו. דוקרני נירוסטה נחשבים יעילים מאוד לצורך פעולה זו. 

 

במקרים רבים אנו זקוקים לבצע עבודות התקנה אלו באמצעות עבודות סנפלינג לצורך סגירת הפתחים בגגות הרעפים ובקירות החיצוניים, אטימת המחסנים, הסככות או כל חלל שמאפשר חדירתן אליו. במקרים אחרים נעשה שימוש אף במנופים.

 

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת לתושבי אשדוד - צרו קשר!

 

הרחקת יונים באשדוד בעזרת גגון      הרחקת יונים באשדוד בעזרת דוקרנים      הרחקת יונים באשדוד בעזרת רשתות