הרחקת יונים ברחובות

יונים יכולות להוות מטרד רציני, לא רק כאשר הן מקננות ומהוות גם סכנה של תחלואה כבית גידול לחיידקים, אלא גם כשהן נוהגות לשבת ולרבוץ בבתי מגורים, משרדים, בתי חולים, בתי אבות, מוסדות חינוך שונים או מפעלים. אם תצטרכו לטפל בבעיית מטרד יונים ברחובות ותצטרכו מרחיק יונים מקצועי, אשר עושה שימוש באמצעים החדישים ביותר על מנת שהיונים יורחקו, כדאי שתפנו אלינו ל"נדב הרחקת יונים".

מרחיקים את היונים ברחובות ביעילות

אצלנו בחברה ניתן למצוא כמה וכמה פתרונות אמינים ואלגנטים ואף לא יקרים לכך. פריסת רשת יונים מקצועית אשר מותקנת על גגות, חצרות, משטחים או מכסים מסוגים שונים וכן על מבנים גדולים או מסחריים ומאפשרת שליטה על המקום כמחסום בלתי חדיר היא פתרון אחד שאנו מציעים, כאשר הרשת שלנו תעמוד במבחן הזמן ופגעי מזג האויר. פתרון נוסף הוא התקנה של פסי דוקרנים באזורים ממוקדים או משטחים עם מבנה גיאומטרי מדוייק, למשל: בעדני חלונות, מעקים או גדרות הפרדה בין בניינים וגגות. הדוקרנים הינם חוטי אלומיניום גמישים שאינם מאפשרים ליונה להתיישב עליהם. 

 

התקנת רשתות או דוקרנים מצריכה לעתים עבודה בגובה, הדורשת מיומנות סנפלינג חיצונית, תחום מקצועי בפיקוח משרד התמ"ת. עבודה בגובה יכולה להיות מסוכנת אם היא נעשית באופן רשלני, על-כן, לנו יש את אנשי המקצוע המומחים בתחום שיוכלו לבצע מיומנות זו עבורכם ובדרך זו לפתור עבורכם את בעיית המטרד. עבודתנו איכותית ונקייה עם שירות יעיל ומקצועי. אנו עומדים בזמנים שאנו קובעים וזמינים לייעץ עבורכם בנוגע לכל שאלה.

 

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת לתושבי רחובת - צרו קשר!

 

הרחקת יונים ברחובותבעזרת דוקרנים     גגונים להרחקת יונים ברחובות     מגנים בחלונות להרחקת יונים ברחובות