הרחקת יונים ביבנה

הרחקת יונים ביבנה עושה שימוש בחברת "נדב הרחקת יונים" בציוד ובחומרים המתקדמים בעולם, המיועדים להרחקת יונים בבניינים ורבי קומות, בדרך כלל בגגות, באדן החלונות, על המזגן, מעל חוטי הכביסה שלנו או במסתורי הכביסה השונים, תוך כדי ליווי של תעודות הסמכה בגובה ומנהל מקצועי בסנפלינג מוכר במשרד התמ"ת.היונים שמביאות עימן לכלכוך, ריח, מחלות ורעש מקבלות בחברתנו פתרונות שונים, שהינן פרי של הנסיון והידע הרב שלנו בתחום.

 

מרחיקים את היונים ביבנה ביעילות

אנו מרחיקים יונים בשיטות שונות כמו למשל באמצעות התקנהשל רשתות באמצעות עבודות סנפלינג ומנופים, התקנה שלהן במסתורי כביסה בודדים, סגירת פתחים בגגות רעפים, סגירה הרמטית של מחסנים, סככות וחללים נוספים, סגירה של נישות וחורים בקירות חיצוניים וכן התקנה של דוקרנים כמו דוקרני נירוסטה או קפיצי נירוסטה להרחקה ובחירה של יונים מהאזור.

 

כמו-כן, קיימות שיטות נוספות שמיועדות להרחקה של יונים כמו: בנייה של שבכי ענק ליונים, אשר לצידם יהיה מתחם מזון עבורם, מה שירחיק אותם מאזור המגורים או דחלילי יוני הפחדה או בדמות של עופות דורסים או אף חתולים לצורך הפחדה. הדגש שנעשה בעבודתנו הוא על עבודה מקצועית, אסתטית ובטוחה ובעלת שירות ואמינות ללא פשרות. 

 

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת לתושבי יבנה - צרו קשר!

 

הרחקת יונים ביבנה בעזרת רשתות     הרחקת יונים ביבנה בעזרת דוקרנים     הרחקת יונים ביבנה בסגירות