דוקרנים להרחקת יונים

הרחקת יונים באמצעות דוקרנים הינה שיטה יעילה וטובה, בה מתקינים פסי דוקרנים במקומות בהם היונים אוהבות לרבוץ או לעמוד בנקודות תצפית על אזורי קינון. בד"כ מדובר במעברים צרים כמו עדני חלונות, מזגנים, מעל חוטי הכביסה אובפתחים של גגות הרעפים או המחסנים. הצבת הדוקרנים איננה מיועדת לפגיעה ביונים עצמן ומשמשת להרחקתן בלבד, על מנת שלא יהיה להן נוח יותר לרבוץ ובדרך זאת יעופו ויתרחקו.

 

דוקרנים מרחיקים יונים, באחריות

פתרון זה בעצם יוצר סביבה עוינת עבורן מבלי לפצוע אותן. כמו כןהוא אינו פוגע באסטטיקה של המבנה מבחינת המראה שלו. כידוע, יונים יכולות להוות מטרד ציבורי, הן מבחינת הלכלוך והלשלשת שהן משאירות והן מבחינת הסכנה שהן מהוות לזיהום ולמחלות. הלשלשת מהווה תרבית לחיידקים, שעלולים להיות מסוכנים מאוד מבחינת נזק סניטרי ותחלואה. 

 

התקנת פסי דוקרנים יכולה להיות מסוגים שונים כמו: דוקרני ברזל מגולוון, דוקרני פח, דוקרני פלסטיק וכו'. וכדי שיהיו יעילים עליהם להיות חזקים ועמידים וגם צפופים, על מנת שהיונים לא ירצו לנחות עליהם. יונים יכולות לזהות פס דוקרנים, אשר איננו יעיל מספיק. מספיק שדוקרן אחד חסר הן יזהו זאת וינחתו עליו. דוקרני נירוסטה נחשבים יעילים מאוד מאחר והם אינם מחלידים. בסיסם עשוי סרגל פולי קרבונט המוגן משבירה של קרני השמש. לפיכך, הם מהווים פתרון טוב ועמיד בפני פגעי מזג האויר.

 

 

 

דוקרנים להרחקת יונים    דוקרנים להרחקת יונים    דוקרנים להרחקת יונים

להזמנת דוקרנים להרחקת יונים צרו קשר!